Z owocami i warzywami z okazji Dnia Dziecka

  • Napisał 
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Z ciekawym pomysłem wyszli organizatorzy Dnia Dziecka przy świetlicy na ulicy Gierymskiego w Drawsku Pomorskim. Tym razem z okazji święta wszystkich dzieci nie było słodyczy i słodkich napoi. Za to organizatorzy przygotowali pyszne dojrzałe owoce i warzywa do próbowania. Impreza odbyła się pod hasłem ŻYJ EKO, A ZAJDZIESZ DALEKO.
Po godzinie 16. Rozpoczęła się impreza, której organizatorami był Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim, Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim, Powiatowa Komenda Policji Drawsku Pomorskim oraz Powiatowa Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim.

Z tej okazji najmłodsi mieszkańcy osiedla przygotowali przedstawienie traktujące o ekologii. Dzieci mówiły wiersze, dialogi i śpiewały. Po gromkich brawach Burmistrz Drawska Pomorskiego Zbigniew Ptak oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Ireneusz Gendek wręczyli dzieciom upominki.
W dalszej części rozpoczęły się zabawy. Były bańki, malowanie twarzy, konkurencje sportowe, logiczne, przeciąganie liny, gry zespołowe i długo by wymieniać kolejne. Każdy najmłodszy mieszkaniec mógł wsiąść do wozu strażackiego czy samochodu policyjnego.
Wszystko przy akompaniamencie muzyki, doskonałej pogodzie i możliwości zabawy na placu zabaw.

Intermarche Drawsko

Dodatkowe informacje

  • Film:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto