To będzie hol w ZSP w Czaplinku

  • Napisane przez  Starostwo Powiatowe
Na zdj. Wizualizacja ZSP w Czaplinku – ul. Parkowa oraz propozycje na ul. Grunwaldzką. Na zdj. Wizualizacja ZSP w Czaplinku – ul. Parkowa oraz propozycje na ul. Grunwaldzką.

Powiat Drawski modernizuje prowadzone przez siebie szkoły. Wkrótce ruszyć mają kolejne remonty. Jako pierwszy, „lifting” przejdzie główny hol Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czaplinku przy ulicy Parkowej. Prace mają zostać przeprowadzone w czasie wakacji, tak aby uczniowie korzystali z nowoczesnego i bardziej przyjaznego wnętrza już od 1 września 2017 roku.


- Ze wszystkich szkół prowadzonych przez powiat, to budynki w Czaplinku są najmniej doinwestowane. Dlatego wydaje się, że tam należy rozpocząć prace – mówi Starosta Stanisław Kuczyński. - Docelowo chcielibyśmy, aby wszystkie placówki oświatowe z miastach powiatu przeszły tego rodzaju odnowę. Wychodzę z założenia, że szkoły muszą zachęcać nie tyko wysokim poziomem nauczania, ale także warunkami nauki dla młodzieży i warunkami pracy dla nauczycieli. Wszyscy chcemy być z nich dumni.
Projekty rewitalizacji wnętrz zrealizowała Pracownia Projektowa „Archiforma” z Drawska Pomorskiego.

Powrót na górę

Moje konto

Więcej