Rewelacja - powstaje prawdziwy hotel w GUDOWIE z najpiękniejszym widokiem na Pojezierzu Drawskim

  • Napisane przez  DSI

W Gudowie trwają prace wykończeniowe w obiekcie hotelowym, który wybudowany został na miejscu dawnego ośrodka wypoczynkowego Relaks.
W chwili obecnej trwają prace wykończeniowe w budynku hotelowym. Budynek hotelowy będzie dwukondygnacyjny. Na pierwszym piętrze będą znajdowały się pokoje hotelowe z widokiem na jezioro Lubie. Natomiast na parterze będzie sala konfrencyjno - restauracyjna z tarasem. Oprócz prac w budynku prowadzona jest budowa dojazdów do obiektu i zagospodarowywany jest teren wokół budynku. Pierwszy etap prac przewiduje oddanie do użytku obiektu hotelowego. W dalszej kolejność inwestor planuje budowę strefy relaksacyjnej. Pierwszy etap prac powinien zakończyć się w okresie wakacyjnym. Plany są jeszcze większe.

Burmistrz Ptak na budowie

18 maja br. w Gudowie Burmistrz Drawska Pomorskiego Zbigniew Ptak spotkał się z inwestorem Marianem Szyszka. Podczas spotkania przedsiębiorca zapoznał burmistrza z aktualnym przebiegiem prac budowalnych. Zaprezentowane zostały również projekty elektroniczne ostatecznego wyglądu całej inwestycji.
W czasie rozmów inwestor poinformował również burmistrza o planach rozwoju strefy kulturano – rozrywkowej. Na terenie obiektu będą odbywały się wieczorki muzyczne, koncerty, a w przyszłości również festiwale. Obiekt ma służyć nie tylko gościom hotelowym, a także artystom, którzy będą chcieli realizować swoje pasje właśnie w tym miejscu. W związku z tymi planami, właściciel obiektu zaprasza wszystkie chętne osoby, które chciałyby współtworzyć kulturalną strefę i przyłączyć się do tej ciekawej inicjatywy.

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto