„Super Mamuśki” podsumowały działalność i nagrodziły najbardziej aktywne mamy - FOTO

Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Sobota, 13. maja nie była pechowa dla Super Mamusiek z Drawska Pomorskiego. To właśnie wtedy panie z gminy Drawsko Pomorskie zorganizowały uroczyste podsumowanie działalności, które nazwały mini galą.
Dokładnie o godzinie 12. kilkadziesiąt mam zebrało się w świetlicy stowarzyszenia ,,Zrozumieć Nas” aby uroczyście świętować dokonania jakie udało się im osiągnąć.


Pomoc innych, organizowanie zbiórek rzeczy potrzebnych młodym rodzicom, wyprawek dla noworodków, współpraca z MGOPS oraz drawskim szpitalem – to tylko niektóre działania mam z Drawska Pomorskiego. Do tego dochodzą eventy w centrum miasta, jak np. niedawny JEDNO JAJO JEDEN UŚMIECH.

Tym najaktywniejszym supermamom podziękowała Monika Malec. Liderka grupy wręczyła im drobne upominki oraz dyplomy. Podziękowania Monika złożyła także w kierunku osób, firm i instytucji, które chętnie wspierają ich działalność. Panie nie były dłużne i za przewodnictwo grupie Monika otrzymała grawerowany medalion.

„Super Mamuśki” podsumowały działalność i nagrodziły najbardziej aktywne mamy_56

Jak na galę przystało był ogromny tort, ciasto i napoje. Najważniejsze jednak, że było wiele uśmiechu, radości, sympatii, ale też łez szczęścia, zwłaszcza wtedy gdy mamy oglądały filmowe podsumowanie swojej działalności.
Poniżej fotorelacja z wydarzenia.

Dodatkowe informacje

  • Film:
Powrót na górę

Moje konto

Więcej