Wydział promocji drawskiego ratusza testuje kamery, które będą dostępne publicznie

  • Napisał 
Dzisiejszy obraz z kamery drawskiego ratusza. Pracownicy ZUK sadzą kwiaty Dzisiejszy obraz z kamery drawskiego ratusza. Pracownicy ZUK sadzą kwiaty

Wielka frajda dla byłych mieszkańców Drawska Pomorskiego. Już wkrótce w Internecie zostanie udostępniony obraz z pierwszej kamery w Drawsku Pomorskim dla wszystkich zainteresowanych.

Plac Konstytucji jako pierwszy

W tym roku Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim udostępni obraz pierwszej kamery, którą podłączono na Placu Konstytucji. Decyzję o uruchomieniu podjął Burmistrz Ptak na wnioski mieszkańców Drawska oraz tych, którzy już wyjechali i chcieliby zerknąć czasem jak wygląda ich miasto rodzinne. Mamy nadzieję, że to nie będzie jedyna kamera dostępna w sieci, a z czasem będzie można zobaczyć więcej miejsc.

Monitoring miejski tylko dla służb

Nowa kamera na Placu Konstytucji to nie ta sama, która jest zainstalowana w ramach monitoringu miejskiego. Jednak zapewne będzie wykorzystywana w ramach systemu przez drawską Straż Miejską. W mieście jest kilkanaście kamer monitoringu, a oprócz tego jedna obserwuje plażę, jezioro i okolicę w Gudowie.

Testy

Obraz z nowej kamery nie jest jeszcze dostępny dla wszystkich, a transmisja jest w fazie testów. O tym gdzie będzie można zobaczyć transmisję na żywo 24h z Placu Konstytucji poinformujemy niebawem.

Intermarche Drawsko

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto