Pościel z kory - czy to już przeżytek?

  • Napisane przez  i-posciel.pl
Zdjęcie pochodzi ze strony http://i-posciel.pl/posciel-z-kory-bielawa-kora Zdjęcie pochodzi ze strony http://i-posciel.pl/posciel-z-kory-bielawa-kora

Każdy o niej słyszał, prawie każdy pod nią spał i nikt o niej nie zapomniał.

Pościel z Kory – Za co ją kochamy?

Pościele z kory są produktem który został doceniony przez wielu ludzi, nie ma w tym nic dziwnego, a dlaczego? Zaraz to wyjaśnię :)

Praktyczność, trwałość oraz piękny wygląd

Trwałość

Aktualnie na rynku dostępnych jest setki, jak nie tysiące różnych kompletów pościeli, szukając tego idealnego chcemy aby był praktyczny, trwały oraz ładnie się prezentował, wszystkie te cechy posiada pościel z kory, przy całkiem niskiej cenie. Pościel z Kory wykonana z Bawełny charakteryzuje się wysoką trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ponad to bawełna dzięki swoim naturalnym właściwością zapewnia nam odpowiedni przepływ powietrza podczas snu.

Praktyczność:

Pościele z Kory są częstym wyborem zabieganych gospodyń domowych które potrzebują dużo czasu, dlaczego decydują się na korę? Odpowiedź jest bardzo prosta – pościel ta charakteryzuje się pofałdowaną powierzchnią, dlatego nie wymaga prasowania oraz krochmalenia, kto raz prasował pościel wie ile ta czynność zajmuje cennego czasu :)

Piękny wygląd:

Czasy kiedy pościel dostępna była wyłącznie w wersji jednobarwnej, najczęściej białej są na szczęście już za nami, na rynku dostępnych jest ogrom różnych wzorów, nie inaczej jest z pościelą z kory, wzory słowiańskie, motyle, róże lub maki… wszystko to naniesione na bawełniany materiał pięknie się prezentuje, ponad to pościel wykonana w Bielawskich zakładach zapewnia wysoką jakość produktu.

Zdjęcie pochodzi ze strony http://i-posciel.pl/posciel-z-kory-bielawa-kora

Zdjęcie pochodzi ze strony http://i-posciel.pl/posciel-z-kory-bielawa-kora

Cena:

O tą cechę nie musimy się martwić, kora nie jest drogim produktem, za kilkadziesiąt złotych możemy nabyć pościel z bielawy która jest kojarzona z trwałością oraz pięknymi wzorami.

Warto jednak pamiętać aby decydować się na pościel wykonaną w 100% z bawełny, wtedy mamy pewność że sen będzie bardzo komfortowy.

Czy Pościel z Kory to nie przeżytek?

Nie uważam aby kora była przeżytkiem, taki komplet pościeli gości w wielu domach, aktualnie pościele z kory są jednym z najczęściej wybieranych modeli pościeli, ogrom wzorów pozwala na dobranie pościeli w taki sposób aby idealnie wkomponowała się w wystrój sypialni, ponad to w czasach gdzie jesteśmy zabiegani i ciągle narzekamy na brak czasu, komplet z kory to strzał w 10.

Powrót na górę

Moje konto

Więcej