Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Dobiegł końca rajd Columna Medica Baja Drawsko

  • Napisane przez 
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Michał i Julita Małuszyńscy jadący Toyotą Hilux zostali zwycięzcami rajdu Columna Medica Baja Drawsko, który otworzył tegoroczny sezon Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych.

Start honorowy w centrum Drawska Pomorskiego

Ponad 100 załóg pojawiło się na starcie rajdu w Drawsku Pomorskim. Otwarcie sezonu rajdów terenowych, a jednocześnie start honorowy rajdu odbył się w piątkowe popołudnie w centrum Drawska Pomorskiego. Podczas ceremonii mieszkańcom Drawska Pomorskiego, a także licznie zgormadzonym kibicom zaprezentowali się wszyscy uczestnicy rajdu. Gościem specjalnym był Krzysztof Hołowczyc, który wraz z Burmistrzem Drawska Pomorskiego Zbigniewem Ptakiem, Nadleśniczym Zbigniewem Łukomskim oraz policjantkami z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim rozpoczęli ceremonię startu honorowego. Po ceremonii zawodnicy rywalizowali na trasie 5-cio kilometrowego odcinka Super Specjalnego.

Baja Drawsko 2017_68

Sobota - odcinki specjalne na poligonie drawskim

W sobotę zawodnicy ścigali się na odcinkach specjalnych na poligonie drawskim

W obiektywie Sławka Tybinkowskiego

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej