ZET GOLD TEAM otwiera nową salę treningową w Drawsku Pomorskim

  • Napisał 
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Na mapie powiatu drawskiego ważne wydarzenie w dziedzinie sportów walki. Od dziś (28 marca) w Drawsku Pomorskim rozpoczyna działanie nowa sala służąca treningom sportów walki. 

Nowy obiekt sportowy zlokalizowany został przy ulicy Sobieskiego 15 w byłej hali magazynowej firmy Fach. Hala została zaadaptowana na potrzeby klubu ZET GOLD TEAM. Są tam również szatnie i sanitariaty.

Poprzednia sala była już za mała

Wcześniej podopieczni klubu ćwiczyli w niewielkiej salce na osiedlu Mickiewicza. Jednak rosnąca liczba ćwiczących spowodowała, że obiekt ten stał się niewystarczający. Obecnie w tym klubie trenuje ponad 40 dzieci i grupa dorosłych.  Sala jest wyposażona w worki treningowe, trenażery i wiele innego sprzętu. 

Klub ZET GOLD TEAM to nie tylko trener

Dumny Artur Kamiński, trener i prezes stowarzyszenia powiedział, że gdy zaczynał przygodę nie marzył o takiej sali i takich możliwościach. 

To Wy tworzycie ten klub. ZET GOLD TEAM to nie jest tylko trener. To przede wszystkim dzieciaki i zawodnicy i rodzice. 

Burmistrz Zbigniew Ptak i właściciel obiektu Henryk Krzywicki uczestniczyli w otwarciu

Kilka minut o zakończeniu uroczystości Burmistrz Ptak na swoim profilu Facebook pogratulował Arturowi Kamińskiemu działania i wskazał na kolejny mocny element w bazie sportowej miasta

Sala robi wrażenie. Arturowi Kamińskiemu gratuluję pomysłu i dążenia do celu. Od dziś wszystkim sportowcom z klubu będzie trenowało się lepiej. To kolejny mocny element w bazie sportowej Drawska Pomorskiego.

Henryk Krzywicki był dumny, że to właśnie u niego znalazł miejsce do treningów klub. W ramach umowy z klubem przygotował i wyremontował salę. 

Rodzice i sponsorzy pomagali

Trener Artur w rozmowie ze mną nie mógł się nachwalić rodziców, którzy bardzo się napracowali przy samej sali, ale również przy przygotowaniu uroczystości. Był szampan (taki dla dzieci) i słodki poczęstunek. Wniesiono tort, którego krojenie przypadło burmistrzowi. 

Jak wskazał trener nie zawiedli też sponsorzy klubu i przyjaciele.

Dodatkowe informacje

  • Film:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto