Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Odblaski ratują życie - Konkurs dla dzieci Baja Poland

Dobiegł końca konkurs ,,Odblaski ratują życie”, który został zorganizowany przez Fundację Baja Poland przy współpracy Burmistrza Drawska Pomorskiego, Komendanta Powiatowego Policji w Drawsku Pomorskim oraz Prezesa Polskiego Związku Motorowego w związku z rajdem pojazdów trenowych Columna Medica Baja Drawsko. Partnerem konkursu jest Hotel – Klinika Columna Medica. 

Przez ostatnie tygodnie przedszkolaki i uczniowie przygotowywali prace plastyczne. Ostatecznie do organizatora wypłynęło blisko 40 prac konkursowych zarówno przedszkolaków jak i uczniów szkół podstawowych i gimnazjum. W najbliższych dniach komisja konkursowa wyłoni 15 laureatów konkursu. Osoby te zostaną zaproszone na uroczystą ceremonię rozpoczęcia rajdu w dniu 7 kwietnia, gdzie otrzymają nagrody. 

Organizator postanowił ufundować również nagrodę dodatkową – na profilu facebookowym rajdu opublikowane zostały wszystkie prace zgłoszone do konkursu. Autor pracy, która uzyska najwięcej polubień otrzyma również nagrodę niespodziankę. 

Przypomnijmy, że rajd Columna Medica Baja Drawsko odbędzie się w Drawsku Pomorskim w dniach 7-8 kwietnia. Miasteczko rajdowe zlokalizowane będzie przy ul. Toruńskiej. Ceremonia startu honorowego i prezentacja zawodników odbędzie się w piątek 7 kwietnia od godz. 17:00 na pl. Konstytucji. Tuż po prezentacji zawodnicy pojadą na trasę odcinka super specjalnego. Natomiast w sobotę sportowcy wyruszą na odcinki specjalne na poligonie drawskim. W sobotni wieczór poznamy zwycięzców rajdu. Ceremonia zakończenia rozpocznie się około godz. 19-stej w miasteczku rajdowym. Również tam na scenie wystąpi zespół Lokus. Dla kibiców rajdu przewidziano stoiska gastronomiczne. Będzie można spotkać się ze sportowcami, a także przyjrzeć się pracy serwisów rajdowych. 

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej