Intermarche Drawsko


Budowa basenu trwa

  • Napisane przez  Grzegorz Skurczyński
Fot. Grzegorz Skurczyński Fot. Grzegorz Skurczyński

Ładna pogoda (jak na razie) sprzyja budowlańcom i pozwala na bezproblemową realizację inwestycji budowlanych. Podobnie jest plac budowy jednej z większych inwestycji realizowanych obecnie w Drawsku Pomorskim, a mianowicie budowę kompleksu hotelowo-gastronomicznego przy ul. Jeziornej. 

Postęp pracy widać gołym okiem. Jeszcze niedawno w miejscu obecnej budowy funkcjonowała kawiarnia i pizzeria. Dzisiaj widać zarys powstającego nowego obiektu.  Wylany już jest fundament, powstają pierwsze ściany i instalacje oraz mocno zaawansowane są prace zbrojeniowe. Prace budowalne, które rozpoczęły się w październiku 2016 roku idą zgodnie z planem.

Budowany obiekt będzie miał charakter  usługowo - gastronomiczno -  hotelowy. Na najniższej kondygnacji dostępnej dla klientów znajdzie się basen. Na wyższych piętrach będzie restauracja oraz 20 pokoi hotelowych. Wokół budynku będzie wiele zieleni, a także miejsc do odpoczynku. 

,,Cieszę się, że ten teren nabierze nowego wyglądu. W bezpośrednim sąsiedztwie plaży miejskiej tuż przy ścieżce rowerowej  prywatny inwestor realizuje nowoczesny obiekt, który będzie wizytówką Drawska Pomorskiego. Z pewnością obiekt ten wpłynie na większe zainteresowanie turystów” – powiedział Burmistrz Drawska Pomorskiego Zbigniew Ptak.

Budowa basenu trwa
Intermarche Drawsko

 

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto