Holendrzy najlepsi w międzynarodowym turnieju piłki nożnej

  • Napisane przez  Grzegorz Skurczyński
Fot. Marcin Łukasz Fot. Marcin Łukasz

Reprezentacja Holandii zwyciężyła w międzynarodowym turnieju piłki nożnej pod patronatem Burmistrza Drawska Pomorskiego. Zawody rozegrane zostały w środę (15 lutego) w hali sportowej drawskiego gimnazjum. 

W szranki stanęły cztery drużyny: żołnierze holenderscy i kanadyjscy – stacjonujący obecnie na poligonie drawskim – oraz mieszkańcy Złocieńca i Drawska Pomorskiego. Mecze rozgrywano w systemie ,,każdy z każdym”, po 10 minut. Po wielu zaciętych meczach, z kompletem trzech zwycięstw wygrała drużyna Holandii, dla której był to pierwszy taki turniej w naszym mieście. Drugie miejsce w zawodach zajęła drużyna ze Złocieńca, która zdobyła trzy punkty. Na trzecim miejscu – z dorobkiem trzech punktów – uplasował się zespół z Drawska Pomorskiego. Ostatnie miejsce zajęli Kanadyjczycy, którym tym razem nie udało się zdobyć nawet jednego punktu. 

Wszystkie drużyny  biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary i proporczyki. Nagrody zostały ufundowane przez Burmistrza Drawska Pomorskiego.  

Burmistrz Zbigniew Ptak – który występował w drużynie z Drawska Pomorskiego, i z którego to inicjatywy turniej się odbył – na zakończenie pogratulował zwycięzcom, a także podziękował wszystkim piłkarzom za udział w zmaganiach.  

Intermarche Drawsko

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto