Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Bal morsów podczas Drawskich Spotkań Morsów

  • Napisał 

Drawskie Spotkania Morsów to nie tylko kąpiele w jeziorze Okra. To także integracja i wspólna zabawa. 

Wielkie serce

Dziś od rana drawskie morsy pracowały na plaży miejskiej nad Jeziorem Okra aby przygotować miejsce do kąpieli. Przy pomocy pił mechanicznych wycięte zostało w lodzie ogromne serce – przerębel. Już w sobotni wieczór przy pochodniach morsy testowały chłodną wodę jeziora i kąpały się w jeziorze. 

Bal morsów Na Wyspie

To właśnie w restauracji Na Wyspie odbywa się (jeszcze w momencie pisania artykułu) wielki bal morsów. Lokal wypełniony turystami po brzegi, muzyka, tańce i wesoła zabawa. 

Jak informują organizatorzy do udziału w niedzielnej najważniejszej kąpieli zarejestrowało się rekordowa ilość amatorów zimowej kąpieli. Wejść do wody chce 170 osób. Zapraszamy w niedzielę 29 stycznia na godzinę 13:00 nad jezioro Okra.

Wydarzenie jest organizowane przez Drawski Klub Morsów, PTTK Oddział Drawsko Pomorskie i Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej