Intermarche Drawsko


Podziękowanie dla ordynatora drawskiego oddziału chirurgii

  • Napisane przez  Paulina Pielorz
Podziękowanie dla ordynatora drawskiego oddziału chirurgii

Oddział Chirurgii Ogólnej w Drawsku Pomorskim leczy rocznie blisko 1000 pacjentów. Każdy jest traktowany indywidualnie, z dużym szacunkiem i serdecznością.

Ordynator Oddziału Lek. med. Grzegorz Ćmiel, lekarze, pielęgniarki i wszyscy pracownicy Oddziału dziękują za zaufanie i życzą dużo zdrowia wszystkim pacjentom. Drawska Chirurgia życzy również wytrwałości w postanowieniach dotyczących przestrzegania lekarskich zaleceń  - dbajcie o siebie.

Poniżej list od Pana Adama, pacjenta Oddziału.

Podziękowanie

W imieniu własnym i rodziny pragną tą drogą wyrazić podziękowanie za profesjonalne leczenie

i opiekę dla pana Ordynatora Chirurgii w Drawsku Pomorskim Grzegorza Ćmiela, gdzie byłem leczony w dniach 19.09.16-17.10. Mając przed sobą konieczność szybkiej operacji, będąc na konsylium lekarskim w Szczecinie musiałem podjąć decyzję, gdzie poddać się jej. Decyzje ułatwił mi profesor, który polecił mi jak się wyraził "zdolnego chirurga doktora Ćmiela". Pan Ordynator Dr Ćmiel przy pierwszej mojej wizycie zaskoczył mnie swoim ciepłem, empatią i otwartością. Poczułem się bezpiecznie jako człowiek i pacjent. Zostałem na drugi dzień przyjęty na Oddział Chirurgii Ogólnej. Sprawnie zostały przeprowadzone dokładne badania przed operacją . Z doświadczenia moich bliskich wiem, że w Szczecinie trwało to znacznie dłużej, a w moim przypadku czas jest bardzo ważny. 

Doktor Ćmiel wspaniale przeprowadził mnie przez operację i czas pooperacyjny. Byłem

o wszystkim informowany, szczerze z delikatnością i zrozumieniem. Nie spotkałem jeszcze takiego lekarza, który jest tak otwarty na pacjenta i zaangażowany w proces leczenia. Pan Ordynator codziennie, niespodziewanie zaglądał do chorych i czuwa nad ich stanem. 

W dobie dzisiejszych trudności w służbie zdrowia oddanie się w ręce takiego lekarza to szczęście.

Z poważaniem Adam S.

Intermarche Drawsko

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto