Powerz - odpowiednie kompensatory tkaninowe

  • Napisane przez  Powerz GmbH
Fot. powerz.eu Fot. powerz.eu

Powerz przy produkcji odpowiednich kompensatorów spełnia szereg wymagań: każdy kompensator jest projektowany przez wykwalifikowanych specjalistów i wytwarzany z wysokiej jakości materiałów przy użyciu najnowszej technologii, produkcja odbywa się we własnych, nowocześnie wyposażonych zakładach produkcyjnych. 

Przy produkcji kompensatorów tkaninowych liczy się każdy drobiazg. Przy realizacji projektów doświadczeni specjaliści Powerz przestrzegają wszystkich międzynarodowych standardów  oraz uzgodnionych z klientem terminów. Każdy krok realizacji od złożenia zamówienia do nadzorowanego montażu kompensatora tkaninowego jest doprecyzowany. Dlatego współpraca z Powerz jest wygodna i korzystna. Nasze kompensatory tkaninowe są trwałe, wydajne i niezawodne. 

Warto podkreślić że kompensatory Powerz są produkowane z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów. Wyłącznie odpowiednio dobrane materiały wysokiej jakości zapewniają niezawodne działanie wytwarzanego produktu. Obecnie Powerz wykorzystuje termoizolacyjne i gazoszczelne materiały. Bazą materiału termoizolacyjnego jest włókno ceramiczne. Wysoka jakość materiałów pozwala kompensatorom tkaninowym Powerz odpowiednio działać w wysokich i niskich temperaturach do +1100 °C  do - 40 °C. Podczas konstruowania kompensatora np. do wysokich temperatur nasi specjaliści dobierają około 12 rodzajów materiałów. Wybór zależy od miejsca instalacji i temperatury transportowanej substancji. Wyłącznie odpowiednio dobrane materiały wysokiej jakości pozwalają osiągnąć wysoką zdolność kompensacyjną, niską sztywność i małą wagę. 

Podczas wieloletniego działania firmy Powerz wiele przedsiębiorstw energetycznych mogło przekonać się do wydajności i trwałości kompensatorów tkaninowych. Powerz ciągle udoskonala technologie produkcji sprzętu kompensacyjnego, co pozwala utrzymać wiodącą pozycję w projektowaniu i produkcji kompensatorów tkaninowych na europejskim rynku energetycznym.

Odpowiednie kompensatory tkaninowe to kompensatory zaprojektowane i wyprodukowane przez Powerz.

 

Powerz GmbH

  • Aluminiumstraße 1
  • 84513 Töging am Inn
  • Deutschland
  • Tel.: +49 8631 166 88 38
  • Fax: +49 8631 166 08 35
  • E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Web: www.powerz.eu
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto