Intermarche Drawsko


Strażacy dalej pomagają rodzinie z Ostrowic. Przekazali już ponad 17 tys. zł.

  • Napisał 
Strażacy dalej pomagają rodzinie z Ostrowic. Przekazali już ponad 17 tys. zł.

Osobom, które nie znają tematu przytaczamy, że w połowie grudnia 2016 roku członkowie Stowarzyszenia Żarek oraz funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim uzyskali informację o bardzo trudnej sytuacji życiowej, w jakiej znalazła się rodzina z terenu Ostrowic. W wyniku tragicznego wypadku, do którego doszło kilka miesięcy temu dzieci straciły ojca a kobieta męża. (Czytaj całą informację.)

Jak poinformował Andrzej Podolak 

„PRZEKAZALIŚMY KOLEJNĄ PULĘ PIENIĘDZY DLA EWELINY I JEJ RODZINY - ŁĄCZNIE TO JUŻ 17 405,65 ZŁ”

2 stycznia 2017 roku po raz kolejny odwiedziliśmy zaprzyjaźnioną, choć tragicznie dotkniętą przez los rodzinę z Ostrowic. W trakcie wizyty przekazaliśmy pieniądze zebrane w okresie świąteczno - noworocznym. Dzięki ogromnemu sercu jakie wszyscy okazaliście tej rodzinie, przekazaliśmy dziś kwotę 7810 złotych, które udało nam się jeszcze zebrać!

Wizyta ta, była też okazją do zapoznania się z postępami prac - miło widzieć jak ruszyły z kopyta i pokój Eweliny jest już praktycznie skończony! Dodatkowo pokoje pozostałych dzieci i kuchnia też powoli zaczynają nabierać blasku. Nasza akcja i Wasze wspaniałe serca dały namacalne efekty - uwierzcie mi uśmiech z twarzy tych dzieci praktycznie nie schodził! :D

W imieniu Stowarzyszenia ŻAREK i oczywiście swoim dziękuję Wam za wszystko I liczę na więcej.

Prawda, że ciepło się robi na sercu?

Intermarche Drawsko

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto