Inwestor zaprezentował wygląd budynku nad jeziorem Okra

Biuro Projektowe 2CGA Biuro Projektowe 2CGA

Przy ul. Jeziornej w Drawsku Pomorskim w bezpośrednim sąsiedztwie plaży miejskiej trwają prace związane z budową kompleksu hotelowo – gastronomicznego.

Prace budowlane rozpoczęły się w październiku br. i postępują zgodnie z założonym harmonogramem. 29 grudnia inwestor - Paweł Krucewicz - przekazał Burmistrzowi Drawska Pomorskiego wizualizację realizowanego projektu z możliwością zaprezentowania grafik mieszkańcom. Koncepcję oraz projekt budowlany wykonało Biuro Projektowe 2CGA ze Szczecina.

Budowany obiekt będzie miał charakter  usługowo - gastronomiczno -  hotelowy. Na najniższej kondygnacji dostępnej dla klientów znajdzie się basen. Na wyższych piętrach będzie restauracja oraz 20 pokoi hotelowych.

Jak możemy zobaczyć na wizualizacjach, wokół budynku będzie wiele zieleni, a także miejsc do odpoczynku. Nie zabraknie również tarasu z miejscami do siedzenia.

Koncepcja zagospodarowania terenu nad jez. Okra

Zakończenie inwestycji zaplanowane zostało na 2018 r.

Warto przypomnieć, że gmina posiada projekt budowlany oraz koncepcję zagospodarowania terenu przy plaży miejskiej nad jeziorem Okra. W ramach tego zadania wykonane zostały już boiska do plażowej piłki siatkowej i plażowej piłki nożnej. W projekcie przewidziano również między innymi budowę nowego pomostu pływającego, budynku obsługi czy taras widokowy. Realizacja całego przedsięwzięcia  uzależniona jest od pozyskania zewnętrznych środków finansowych i nastąpi w ciągu najbliższych lat.

Koncepcja zagospodarowania terenu nad jez. Okra

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto