Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Jarmark Bożonarodzeniowy w Czaplinku z muzyką Roda Stewarta i Michaela Bublé

  • Napisane przez  Aleksandra Łuczyńska
Fot. UM Czaplinek Fot. UM Czaplinek

W sobotnie popołudnie czaplinecki ryneczek rozświetliły światełka, w powietrzu unosił się zapach pierogów, ciast, czerwonego barszczu oraz grzańca. Wszystko po to, aby poczuć magię zbliżających się świąt...

Tuż po koncercie Chóru Muzyki Chrześcijańskiej, na dużym telebimie wyświetlany był koncert Roda Stewarta, Michaela Bublé i Kuby Badacha. 

Najmłodsi mieszkańcy Czaplinka z zachwytem obserwowali zwierzęta znajdujące się w bożonarodzeniowej szopce, mieli również okazję spróbować swoich sił w siodle, bowiem czekały na nie klacz Soraja oraz kucyk Małgosia z czaplineckiej stadniny „Zielona Zagroda”.  Najważniejsza atrakcją jarmarku były przede wszystkim stoiska z ozdobami świątecznymi, rękodziełem artystycznym, świątecznymi potrawami…

Jarmark Bożonarodzeniowy zakończył się około godziny 18:00, mieszkańcy wrócili do swoich domów oczarowani świąteczną atmosferą.

Dziękujemy osobom, które pomogły nam w przygotowaniu jarmarku:

  • Firmie Produkcyjno-Handlowej „Krzemień” S.C. z Piaseczna
  • Urszuli Fedorowiat
  • Ewie i Krzysztofowi Kowalskim (właścicielom zwierząt)
  • Firmie PPHU Monika Szuta
  • Ryszardowi Polakowi ze Stowarzyszenia Diabetyków koło w Czaplinku

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej