Mikołajkowy Maraton Fitness

  • Napisane przez  Monika Rudzińska
Fot. i film: Monika Rudzińska Fot. i film: Monika Rudzińska

10 grudnia w hali sportowej w Drawsku Pomorskim odbył się Mikołajkowy Maraton Fitness na rzecz  Podopiecznych Stowarzyszenia "Radość z Życia" w Gudowie. Organizatorami wydarzenia była łobeska Fabryka Zdrowia oraz złocienieckie Centrum Dietetyki i Sportu przy współpracy Burmistrza Drawska Pomorskiego. Tego dnia uzbierano kwotę w wysokości 1801 PLN i 10 EUR, które w całości zasiliły konto Stowarzyszenia. 

Mikołajkowy Maraton Fitness

O dobry humor uczestników zadbali aktorzy ośrodka w Gudowie  wystawiając bajkę pt. "W pracowni Św. Mikołaja". Przepyszne wypieki przygotowane przez rodziców podopiecznych placówki dostarczyły wszystkim niezbędnego materiału energetycznego i sił do wspólnych ćwiczeń oraz zabawy. Zajęcia z zumby poprowadziły profesjonalne instruktorki: Justyna Kuzio i Katarzyna Maciąg. Natomiast zajęcia spinningu: Anna Gostomczyk i Iza Czwalińska. Podczas 3 godzinnej jazdy rowerem uczestnicy przejechali łącznie ponad tysiąc kilometrów!! Mimo wycieńczenia długim dystansem dobry humor nie znikał z twarzy zawodników. Na koniec namiastkę adrenaliny dostarczył wszystkim pokaz treningu kettlebell w wykonaniu Roniego.

Mikołajkowy Maraton Fitness

Frekwencja i zaangażowanie przerosła oczekiwania organizatorów a przednia zabawa uczestników. Dla tych którzy nie mogli wziąć udziału w maratonie, Stowarzyszenie przygotowało również możliwość wsparcia ośrodka w specjalnej zbiórce internetowej. Każda nawet drobna suma przyczyni się do rozwoju placówki i da dużo radości dzieciakom z Gudowa. 

Mikołajkowy Maraton Fitness

Jeśli masz ochotę przyłączyć się do akcji, zapraszamy pod adres: www.pomagam.pl/radosc

 

Dodatkowe informacje

  • Film:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto