Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Obr. Westerplatte w Drawsku - zmiana organizacji

  • Napisane przez  Marcin Łukasz
Nowe oznakowanie poziome. Fot. Marcin Łukasz Nowe oznakowanie poziome. Fot. Marcin Łukasz

Dobiega końca remont ulicy Obr. Westerplatte w Drawsku Pomorskim. Już w poniedziałek 18 listopada po godz. 16:00 kierowcy będą mogli jeździć po nowej nawierzchni. Remont tej ulicy to nie tylko nowa nawierzchnia i przebudowany most. To również zmiany w organizacji ruchu. Jak już możemy zauważyć drogowcy wymalowali na jezdni pasy ruchu i dokonali zwężenia jezdni na skrzyżowaniu przy szkole podstawowej. 

Na samym skrzyżowaniu ulicy Obr. Westerplatte z ulicą Pocztową zmieniono pierwszeństwo przejazdu. Teraz kierowcy jadący od szkoły w kierunku ul. Pocztowej będą mieli pierwszeństwo przed kierowcami jadącymi od strony budynku drawskiej policji. To wielka zmiana na tym skrzyżowaniu, a jednocześnie ułatwienie. Wielu kierowców lekceważyło dotychczas znaki na tym skrzyżowaniu. Poprzez wyznaczenie pasów ruchu i zwężenie jezdni poprawi się bezpieczeństwo pieszych i kierowców w najbliższym otoczeniu drawskiej podstawówki.

Oprócz remontu samej drogi przebudowano także most na rzece Drawie a także kanalizację na odcinku Sikorskiego - Pocztowa. Inwestycja realizowana była przez powiat drawski przy współudziale finansowym gminy Drawsko Pomorskie.

W galerii zdjęcia z wykonania nawierzchni (Sławomir Oziero) i malowania znaków poziomych (Marcin Łukasz)

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej