Intermarche w Drawsku Pomorskim już czynne

  • Napisał 
Klienci czekają na pierwsze otwarcie sklepu. Fot. Adam Cygan Klienci czekają na pierwsze otwarcie sklepu. Fot. Adam Cygan

W czwartek, 7 listopada otwarty został w Drawsku Pomorskim pierwszy supermarket spożywczy Intermarché. Zatrudniał będzie 40 pracowników i jest 193 placówką należącą do Intermarché w Polsce.

Supermarket Intermarché w Drawsku Pomorskim, zlokalizowany jest przy ulicy Toruńskiej 4, posiada powierzchnię handlową wynoszącą ponad 1200 m2. Punkt otwarty jest od poniedziałku do soboty w godz. 7:00-21:00 oraz w niedzielę od 8:00 do 20:00. W ofercie sklepu znajduje się około 12 tys. produktów i wyrobów przemysłowych oraz spożywczych. 

Na terenie placówki działa piekarnia, wędzarnia, a także prowadzony będzie rozbiór mięsa. Klientom oferowane są również produkowane na miejscu wyroby garmażeryjne. W ofercie sklepu dostępne będą ponadto wyroby pochodzące od lokalnych producentów, w tym produkty piekarniczo-cukiernicze. Wśród dodatkowych udogodnień dla klientów będzie możliwość płacenia za zakupy kartami płatniczymi oraz bonami Sodexo. Robiąc zakupy, klienci będą mogli skorzystać ze znajdującego się przy sklepie parkingu ze 100 miejscami dla aut osobowych.

-Zapraszamy wszystkich mieszkańców Drawska Pomorskiego i okolic do odwiedzenia naszego sklepu. Przygotowaliśmy dla naszych klientów bardzo atrakcyjną ofertę produktów spożywczych i przemysłowych. Mam zatem nadzieję, że każdy znajdzie w naszym markecie interesujące go produkty – podkreśla Piotr Płażalski, właściciel nowo powstającego supermarketu Intermarché w Drawsku Pomorskim. 

Na początku działalności supermarketu w Drawsku Pomorskim zatrudnionych zostało w nim ponad 40 osób. Co ciekawe poza nowymi miejscami pracy inwestycja Intermarché przyniesie gminie także dodatkowe korzyści z tytułu podatków, przede wszystkim podatku od nieruchomości, w związku z tym, że market będzie zarejestrowany w Drawsku Pomorskim. Wraz z nowym supermarketem, w całym województwie zachodniopomorskim działać będą 24 placówki Intermarché.

 

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto