Noel Czepe – jeszcze nie medal ale już finał w zawodach Nadziei Olimpijskich w kajakarstwie

• Napisał

17 medali (3 złote, 9 srebrnych i 5 brązowych) wywalczyły biało-czerwone osady w węgierskim Szeget w zawodach Nadziei Olimpijskich w kajakarstwie. Noel Czepe ze Złocieńca zajął 9 miejsce w C1 na 200m dla rocznika 2001.

Ta duża impreza sportowa relacjonowana była na żywo w Internecie, dlatego też możemy obejrzeć  ponownie wszystkie starty Noela.

W eliminacjach w kategorii C1 na 200m Noel zajął 2 miejsce i uzyskał czas 0:00:48.749. W półfinale zajął jednak w swoim wyścigu 2 pozycję z jeszcze lepszym czasem 0:00:48.248. Po czasach w finale przeciwnicy okazali się lepsi a Noelowi zabrakło trochę siły i ze stratą 2.933 do zwycięzcy Koppen’a Floriana z Niemiec zajął 9 pozycję. Jego czas w tym wyścigu 0:00:49.462.

Noel Czepe – jeszcze nie medal ale już półfinał

Noel Czepe wystartował także w wyścigach na 1000m  gdzie w półfinale zajął 4 pozycję i nie zakwalifikował się do finału oraz na dystansie 500m gdzie uzyskał czas 0:02:14.056.