Intermarche Drawsko


Ultramaraton Bałtyk – Bieszczady Tour przejedzie przez Drawsko Pomorskie

  • Napisane przez  Mateusz Owedyk
Fot. Sławomir Tybinkowski, Archiwum DSI Fot. Sławomir Tybinkowski, Archiwum DSI

Po raz kolejny przez Drawsko Pomorskie prowadzić będzie trasa ultramaratonu kolarskiego Bałtyk – Bieszczady Tour. Będzie to już IX edycja wydarzenia, które w tym roku uzyskało status Pucharu Świata. W imprezie wystartuje rekordowa liczba 280 uczestników, którzy będą mieli do pokonania trasę liczącą 1008 km.


Zmagania rozpoczną się 19 sierpnia o godz. 19:00 startem honorowym na ulicach Świnoujścia. Właściwy start rozpocznie się następnego dnia o godz. 7.00 z przystani promowej Świnoujście – Warszów. Metę zlokalizowano w Ustrzykach Górnych w Bieszczadach. Na trasie przygotowanych zostanie 15 punktów żywieniowo-kontrolnych. Zawodnicy oprócz potwierdzenia swojej obecności będą mieli także możliwość uzupełnienia prowiantu oraz krótkiego odpoczynku.
Punkt kontrolny w Drawsku Pomorskim zlokalizowany będzie na parkingu przy sklepie Intermarche. Zawodnicy będą mieli możliwość regeneracji oraz uzupełnienia zapasu żywności oraz wody. Kolarze spodziewani są na ulicach miasta od godz. 9.30 do godz.16.30.

Intermarche Drawsko
loading...

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto