Policja kryminalna z Człuchowa zatrzymała mieszkańca Czaplinka

  • Napisane przez  Policja Człuchów
Fot. Policja Fot. Policja

Kryminalni z Człuchowa w ubiegłą środę zatrzymali 27-latka mieszkańca Czaplinka w powiecie drawskim, który podejrzany jest o posiadanie i handel narkotykami. Policjanci znaleźli u niego w domu około kilograma różnego rodzaju narkotyków i zabezpieczyli prawie 100 tys. złotych pochodzących z handlu narkotykami. Jeszcze dziś sąd zdecyduje o areszcie tymczasowym dla zatrzymanego mężczyzny. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem, przestępczości narkotykowej pracując nad sprawą handlu i sprzedaży narkotyków na terenie powiatu człuchowskiego ustalili, że jedną z osób zajmujących się tym procederem jest mieszkaniec Czaplinka w powiecie drawskim. W minioną środę przeszukali jego mieszkanie w Czaplinku i znaleźli w nim 200 gramów amfetaminy, ponad pół kilograma marihuany i prawie 400 tabletek ekstazy. Dodatkowo zabezpieczyli prawie 100 tys. zł. pochodzących z handlu narkotykami. 

Policja kryminalna z Człuchowa zatrzymała mieszkańca Czaplinka

Mężczyzna został przewieziony do człuchowskiej komendy, usłyszał już zarzuty handlu i posiadania znacznej ilości narkotyków. Dziś Sąd Rejonowy w Człuchowie zadecyduje o areszcie tymczasowym wobec zatrzymanego 27-latka. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Intermarche Drawsko

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto