Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Baja Drawsko - może już w 2014 roku

  • Napisał 

Dziś doszło do ciekawego spotkania w drawskim ratuszu. Oprócz Zbigniewa Ptaka, Burmistrza Drawska Pomorskiego wzięli w nim udział rajdowcy Adam Małysz i Rafał Marton, szef Fundacji Baja Poland Sławomir Wasiak, Komendant CSWL Drawsko płk Marek Gmurski oraz Adam Cygan, Kierownik Referatu Promocji.

Tematem spotkania było omówienie możliwości realizacji na przełomie kwietnia i maja nowego rajdu o nazwie Baja Drawsko. W zamierzeniach organizatorów miałby on być rundą Rajdowego Pucharu Polski. Baja Drawsko stałaby się przez to rajdem sportowym podobnie jak Baja Żagań czy Master Race.

Zaraz po Baja Poland byłaby to największa impreza rajdów terenowych na naszym ternie. W trakcie rozmów analizowano również możliwości realizację rajdów płaskich (WRC).

W rozmowie szef Baja Poland – najważniejszego wydarzenia rajdowego w Polsce – Drawsko Pomorskie staje się bardzo szybko ważnym punktem na mapie Europy w terenowym sporcie.

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej