Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Powiatowe obchody święta edukacji

  • Napisał 
  • Galeria
Nagrodzeni nauczyciele. Fot. Starostwo Powiatowe Nagrodzeni nauczyciele. Fot. Starostwo Powiatowe

9 października 2013 r. w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim odbyły się uroczyste powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej.

W obchodach święta udział wzięli: Stanisław Cybula - Starosta Drawski, Andrzej Brzemiński - Wicestarosta, Jerzy Lauersdorf - Przewodniczący Rady Powiatu Drawskiego, Halina Samek, Zofia Uryn, Wiktor Woś - członkowie Zarządu Powiatu Drawskiego oraz zaproszeni goście. Starosta Drawski serdecznie przywitał wszystkich zebranych i złożył życzenia z okazji ich święta. Następnie głos zabrał Przewodniczący Rady Powiatu, który dołączył się do życzeń. Kulminacją spotkania było wręczanie Nagród Starosty Drawskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej wyróżnionym nauczycielom i dyrektorom za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Miłym akcentem uroczystości były podziękowania dla nauczycieli, którzy w ubiegłym roku szkolnym odeszli na emeryturę. W dalszej kolejności odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów z Anglojęzycznego Teatru Muzycznego działającego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czaplinku.

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej