Walkower w meczu Lechii II Gdańsk z Drawą - zmiana wyniku

• Napisane przez  DSI za trojmiasto.pl

Lechia II Gdańsk została ukarana walkowerem za mecz z Drawą Drawsko Pomorskie oraz mecz w Wolinie

Biało-zieloni stracili punkt, ze względu na występy Łukasza Budziłka i Adama Chrzanowskiego - poinformował portal trojmiasto.pl.

W rozegranym 18 maja spotkaniu z Drawą Drawsko Pomorskie Lechia II Gdańsk przegrała na swoim terenie 0:2 (0:1). W spotkaniu zagrał jednak nieuprawniony zawodnik Adam Chrzanowsk

Lechia przeoczyła wprowadzony w październiku przez PZPN zapis, który ogranicza możliwość występów w zespole rezerw piłkarzom mającym na koncie występy w pierwszej drużynie, gdy ta zakończy sezon.

Do gry na niższym szczeblu uprawnieni są tylko ci, którzy do tego czasu zaliczyli na nim występy w przynajmniej połowie meczów. Chrzanowski, który pojawił się w niej zaledwie na 13 minut podczas wyjazdowego meczu z Lechem Poznań, nie spełniał tych warunków.