Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

„CISZA JAK TA” - spotkanie z poezją śpiewaną

  • Napisane przez  B. Wyciślak

Piątkowy, jesienny wieczór 4 października był okazją  dla mieszkańców Czaplinka i okolic do spotkania z poezją śpiewaną, która niesie ze sobą mnóstwo ciepłych słów. Koncert zespołu „Cisza Jak Ta”, który odbył się w Sali Widowiskowej Czaplineckiego Ośrodka Kultury okazał się wspaniałym tego przykładem. Zespół wywodzi się z nurtu studenckiego, w ich utworach można było odnaleźć nowatorskie aranżacyjne podejście do nurtu piosenki poetyckiej, swoim brzmieniem nadające zupełnie nowe znaczenie. Fani poezji śpiewanej, muzyki gór - wieczór ten traktowali wyjątkowo, bowiem nie często nasze miasto odwiedza jedna z czołowych grup wykonujących taką muzykę. 

Zespół grał prawie 2 godziny, a mimo to żal było się z nim rozstawać. Słuchacze koncertu odeszli do swych domów przesiąknięci dźwiękiem oryginalnych melodii i wyśpiewanych tekstów. Dużym i smutnym zaskoczeniem była jednak słaba frekwencja na widowni. Ci, których nie było niech żałują. 

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej