Zmiany podatku VAT - szkolenie

  • Napisane przez  Anna Hnatkowska

W Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim 26 kwietnia  odbyło się bezpłatne szkolenie pn. Zmiany podatku VAT - 2015/2016 rok”, zorganizowane przez Drawskie Powiatowe Centrum Wspierania Przedsiębiorczości (DPCWP) oraz Polską Fundację Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucję wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). Szkolenie otworzył Wicestarosta Jacek Kozłowski.

W szkoleniu wzięło udział ok. 25 osób. Skierowane zostało do pracowników działów księgowych, do osób rozliczających i odpowiedzialnych za rozliczenie i dokumentację VAT oraz do właścicieli firm i biur rachunkowych. 

Podczas szkolenia uczestnicy otrzymali materiały, wysłuchali wykładu na podstawie prezentacji multimedialnej, a  na zakończenie bloku odbyła się dyskusja.

Szkolenie poprowadziła Marta Frąckowiak - magister nauk ekonomicznych, księgowa posiadająca świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów, trener w zakresie podatków i analizy ekonomicznej, właściciel Biura Rachunkowego rozliczającego przedsiębiorstwa małe, średnie i duże. 

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto