Pięcioletnie dziecko zginęło na miejscu przejechane przez śmieciarkę

  • Napisane przez  DSI za Onet.pl
Fot. Adam Cygan, Archiwum DSI Fot. Adam Cygan, Archiwum DSI

Do tragicznego wypadku doszło w Złocieńcu w województwie zachodniopomorskim. Śmieciarka, która wjeżdżała na teren posesji przejechała pięcioletniego chłopca, jadącego na rowerku. Dziecko zginęło na miejscu - podaje Onet.pl

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 13 na ulicy Brzozowej w Złocieńcu, w powiecie drawskim. Na razie nieznane są okoliczności zdarzenia, jednak wszystko wskazuje na to, że doszło do tragicznego wypadku.

- Chłopiec jeździł po podwórku na rowerze - mówi komendant powiatowy policji w Drawsku Pomorskim, insp. Jarosław Smolarek. - Do wypadku doszło, kiedy śmieciarka wjeżdżała na teren posesji tyłem. Kierowca nie zauważył chłopca. To niewyobrażalna tragedia - dodaje.

Według relacji świadków dwóch mężczyzn, którzy zajmują się opróżnianiem śmietników krzyczało do kierowcy, jednak ten nie zdążył zahamować. Śmieciarka przejechała pięciolatkowi po klatce piersiowej. Chłopiec poniósł śmierć na miejscu.

Na miejscu wciąż pracuje policja, która ustala okoliczności tragicznego zdarzenia oraz dwóch prokuratorów. Wstępne ustalenia wskazują jednak, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Zarówno kierowca, jak i pozostali dwaj pracownicy firmy zajmującej się wywozem śmieci zostali przebadani alkomatem. Wszyscy byli trzeźwi. - Trwają oględziny, technik bada miejsce wypadku - mówi inspektor Smolarek.

 

 

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto