Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Carmont Baja Drawsko - rozkład jazdy - czyli co, gdzie i kiedy

  • Napisał 

106 załóg zgłosiło się do rajdu Carmont Baja Drawsko, który odbędzie się w dniach 1-2 kwietnia w Drawsku Pomorskim. Drawski rajd otwiera tegoroczny cykl rajdów baja. Na starcie rajdu zobaczymy  nie tylko polskich utalentowanych kierowców, ale również pojawią się zagraniczni

kierowcy.  

Będą terenówki, motocykle, UTV i ciężarówki

Ciekawostką jest, że oprócz samochodów terenowych, motocykli i pojazdów UTV zobaczymy również czeskie ciężarówki. To właśnie one wzbudzają ogromne zainteresowanie podczas każdego rajdu. 

Kibice rajdu w ciągu dwóch dni, czyli w piątek i sobotę mogą odwiedzać miasteczko rajdowe w Drawsku Pomorskim przy ul. Prusa, gdzie będą mogli zobaczyć pracę zespołów serwisowych a także zrobić pamiątkowe zdjęcia ze sportowcami. 

W piątek prolog w Wolicznie

2016-03-30 Carmont Baja Drawsko - rozkład jazdy - czyli co, gdzie i kiedy

Pierwsze rajdowe emocje będzie można poczuć podczas piątkowego prologu rajdu, który obędzie się w pobliżu żwirowni w Wolicznie pod Drawskiem Pomorskim. Tam właśnie w piątkowe popołudnie od godz. 15:30 do 18:30 zlokalizowany będzie punkt kibica. Tuż po godz. 15:00 na trasę prologu wyjadą najpierw motocykle, a w dalszej kolejności samochody. 

Ceremonia startu o 18:30

Od godz. 18:30 na terenie parku serwisowego będzie trwała ceremonia oficjalnego otwarcia rajdu. Podczas ceremonii zaprezentowani zostaną wszyscy zawodnicy. Poznamy również laureatów konkursu plastycznego dla uczniów. Odbędzie się również procedura losowania pozycji startowychdo kolejnego dnia rajdu. 

W sobotę zmagania na poligonie

2016-03-30 Carmont Baja Drawsko - rozkład jazdy - czyli co, gdzie i kiedy

W sobotę kierowcy przemierzą odcinki specjalne na poligonie drawskim. W tym dniu kibice mogą wjechać na poligon drawski, gdzie na tzw. ,,zielonej trybunie” będzie punkt kibica. Dojazd do punktu kibica możliwy będzie tzw. ,,droga Słowińską”. Kierowcy będą jeździli na poligonie od godz. 8:30 do godz. 18:30. Po godz. 19:00 poznamy zwycięzców rajdu. Na terenie miasteczka serwisowego odbędzie się ceremonia zakończenia rajdu.

Drawszczanie też będą walczyć

Warto zaznaczyć, że w rajdzie wezmą udział dwie dobrze znane mieszkańcom Pojezierza Drawskiego załogi samochodowe. Załoga ZDR Rally Team – Krzysztof Antończak i Andrzej Mańkowski, która pojedzie nowym pojazdem Nissanem Navarą z numerem 133 oraz Załoga Remigiusz Skrzypczyński i Andrzej Kowalski z numerem 214. 

2016-03-30 Carmont Baja Drawsko - rozkład jazdy - czyli co, gdzie i kiedy
Poniżej do pobrania przewodnik w formacie pdf

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej