19-latek zatrzymany w Kaliszu Pomorskim za posiadanie narkotyków

  • Napisane przez  asp. Agnieszka Waszczyk
Fot. sxc.hu Gerhard Taatgen jr. Fot. sxc.hu Gerhard Taatgen jr.

Kaliscy policjanci zatrzymali 19-latka za posiadanie środków odurzających. Mężczyzna trefny towar próbował wyrzucić przez okno.   

Nietypowy obrót przybrała wizyta policjantów u jednego z mieszkańców Kalisza Pom. Kaliscy śledczy pracując nad sprawą skradzionych telefonów udali się do mieszkania 19-latka, aby z nim porozmawiać na ten temat. Mieszkanie było zamknięte i mimo wielokrotnego pukania nikt nie otworzył drzwi. Z wnętrza dobiegały jednak odgłosy, co utwierdziło funkcjonariuszy w przekonaniu, że w mieszkaniu jednak ktoś jest. Znajdujące się na parterze mieszkania umożliwiało lokatorowi ewentualną ucieczkę, dlatego też jeden z policjantów przezornie udał się pod okna mieszkania 19-latka.  Nagle okno uchyliło się i wprost pod nogi mundurowego spadła metalowa puszka a z niej wysypały się woreczki z zapięciem strunowym.

Okazało się, że metalowa puszka zawierała 26 działek marihuany oraz porcję amfetaminy. W obliczu takiego obrotu sprawy 19-latek bez oporu otworzył drzwi funkcjonariuszom. Został zatrzymany i kilkanaście godzin spędził w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto