Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Nowa terenówka w zespole ZDR RALLY TEAM. To NISSAN NAVARA

Już oficjalnie możemy potwierdzić bardzo dobrą informację, na którą czekało wielu drawskich kibiców motor sportu. Załoga rajdowa K. Antończak / A. Mańkowski ( ZDR RALLY TEAM) wystartuje w nadchodzącym rajdzie Carmont Baja Drawsko. 

Dziś po wielu miesiącach pracy, setkach godzin spędzonych w garażu panowie ukończyli budowę nowego pojazdu, którym wystartują w tym sezonie w rajdach terenowych. Nowy pojazd to Nissan Navara.  

Możliwości technicznych samochodu nie możemy jeszcze zdradzić, bo sezon rajdów terenowych dopiero przed nami. Konkurencja drawskiej załogi z pewnością przygląda się nowemu pojazdowi. Ale już dzisiejszego wieczoru mogliśmy obejrzeć jak Nissan testowany jest na ulicach Drawska Pomorskiego. 

Dźwięk silnika i śnieżnobiały kolor auta zwracał uwagę wielu przechodniów. Przed zespołem czas testów pojazdu w terenie. Jak mówi K. Antończak najbliższy rajd w Drawsku będzie okazją do zapoznania się z samochodem i jego możliwościami. Będzie to czas sprawdzania wszystkich elementów, które zostały w nim zamontowane oraz czas na naukę jazdy, tak aby osiągać jak najlepsze wyniki podczas kolejnych rajdów. 

Obaj panowie nie kryli zadowolenia, że na chwilę obecną udało im się złożyć pojazd i jest on gotowy do jazdy. 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej