Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Liceum w Kaliszu Pomorskim najlepsze w piłkę ręczną w powiecie

  • Napisane przez  Inf. Star. Powiatowe
Liceum w Kaliszu Pomorskim najlepsze w piłkę ręczną w powiecie

26.02.2016 r. w Złocieńcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Złoto i srebro dla reprezentantów Liceum w Kaliszu Pomorskim.

Liceum w Kaliszu Pomorskim reprezentowały: Angelika Maciąg, Karolina Gierzkiewicz, Zuzanna Menżyk, Aleksandra Góralczyk, Hanna Krzak, Magdalena Zawada, Dominika Trojanek, Natalia Lenart, Klaudia Wolińska i Paulina Kucharska. Zawodniczki wygrały z reprezentacją Drawska Pomorskiego 15:5 i pokonały drużynę ze Złocieńca 18:10, zostając Mistrzyniami Powiatu Drawskiego. Będą reprezentować nasz powiat w zawodach regionalnych.

Drużyna chłopców w składzie: Dawid Kuca, Radosław Rembiałkowski, Kamil Gonciarz, Eryk Poliński, Piotr Lewandowski, Wojciech Gławdel, Artur Majorczyk, Michał Pieśkiewicz, Oskar Ziemnicki i Hubert Zaorski wygrała z zawodnikami ze Złocieńca 28:16 i zremisowała z drużyną z Drawska Pom. 18:18. W końcowej klasyfikacji zawodnicy z Kalisza Pomorskiego zajęli drugie miejsce w powiecie.

- Mecze były na wysokim poziomie i sukces nie przyszedł łatwo, dlatego jesteśmy dumni z reprezentantów naszej szkoły i składamy im serdeczne gratulacje – mówi trener obu drużyn, Renata Effenberg-Nawrot.

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej