Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Spotkanie Wojewody ze Starostami

  • Napisane przez  www.szczecin.uw.gov.pl

We wtorek 24 września 2013 roku w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie odbył się Konwent Starostów Powiatów Województwa Zachodniopomorskiego. Powiat Drawski reprezentowany był przez Starostę Stanisława Cybulę. Gospodarzem spotkania był Marcin Zydorowicz Wojewoda Zachodniopomorski.

W konwencie uczestniczyło 17 starostów z terenu Województwa Zachodniopomorskiego.  Obecni byli również Wicewojewoda Ryszard Mićko i Dyrektorzy wydziałów ZUW. Zgodnie z agendą omówiono m.in. sytuację finansową powiatowych jednostek administracji zespolonej w województwie na przykładzie inspekcji sanitarnej, funkcjonowanie Powiatowych Inspekcji Nadzoru Budowlanego, funkcjonowanie zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności, współpracy rządowej i samorządowej w zakresie e-administracji i elektronicznego obiegu dokumentów oraz zmian w Narodowym Programie Przebudowy Dróg Lokalnych na rok 2014.

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej