W sobotę bracia Kamińscy staną do walk MMA

W sobotę bracia Kamińscy staną do walk MMA

Już w najbliższą sobotę gala walk MMA w Łobzie, która odbywa się w ramach Profesjonalnej Ligii MMA. To jedna z najbardziej prestiżowych tego typu imprez w regionie. Wydarzenie zostanie zarejestrowane przez TV Orange Sport - to świadczy o wysokim poziomie organizacyjnym łobeskiej gali.

Również zapowiadany przyjazd od Łobza Mameda Khalidowa, a także muzycznej gwiazdy wieczoru; rapera "Sobota" również potwierdza to, że łobeska gala nie jest wydarzaniem niskiej rangi.

Podczas sobotniego wieczoru kibice będą mogli zobaczyć 9 walk. Wśród nich dwie walki w których swój pojedynek stoczą mieszkańcy Drawska Pomorskiego. Piotr i Artur Kamińscy bo o nich mowa to wciąż rozwijający się zawodnicy MMA. Młodszy z braci Kamińskich - Piotr po raz pierwszy będzie walczył w ramach walk zawodowych. Jego rywal Adrian Biniecki walczył do tej pory w walkach zawodowych dwukrotnie i za każdym razem odniósł porażkę.

W walce wieczoru zobaczymy starszego z braci Kamińskich - Artura, dla którego jest to już kolejna walka zawodowa. Przeciwnikiem Artura będzie Mateusz Strzelczyk, który jak do tej pory w ramach walk zawodowych odniósł 7 zwycięstw, 5 porażek i jeden remis. Natomiast A. Kamiński w ramach walk zawodowych odniósł 3 zwycięstwa i jeden remis.

Z pewnością walki nie będą łatwe dla obu braci Kamińskich. Ale solidne przygotowanie połączone z dopingiem kibiców, których z pewnością na trybunach nie zabraknie powinno dać efekt w postaci zwycięstwa. Nasza redakcja oczywiście życzy powodzenia sportowcom.

2016-02-23 W sobotę bracia Kamińscy staną do walk MMA_2
2016-02-23 W sobotę bracia Kamińscy staną do walk MMA_1

 

Dodatkowe informacje

  • Film:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto