Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

ZDR RALLY TEAM odebrał trofea podczas gali PZM

ZDR RALLY TEAM odebrał trofea podczas gali PZM

Krzysztof Antończak i Andrzej Mańkowski – załoga rajdowa ZDR RALLY TEAM w minioną sobotę w warszawskim hotelu Sheraton odebrała puchary z zajęcie 3 miejsca w grupie TH Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych.

Gala zorganizowana została przez Polski Związek Motorowy. Coroczna gala jest najbardziej prestiżową imprezą podsumowująca rajdy organizowane przez PZM. Zajęcie 3 miejsca  przez załogę z Drawska Pomorskiego to oczywiście duże wyróżnienie nie tylko dla kierowcy i pilota ale także dla Drawska Pomorskiego i Kalisza Pomorskiego, bo właśnie te dwa miasta reprezentowali rajdowcy.

To nie był łatwy sezon. To ostatniego rajdu w Szprotawie nie było jasne, kto stanie na podium, nasza pozycja również nie była pewna. Ostatni rajd zdecydował, że zajęliśmy ostatecznie trzecie miejsce – komentował tuż po gali Krzysztof Antończak.

To cieszy, jesteśmy zadowoleni, ale stać nas na więcej i o to ,,więcej” będziemy chcieli powalczyć w nowym sezonie. Najbliższy czas spędzimy oczywiście w garażu, przygotowując sprzęt do nowego sezonu. W najbliższych dniach przekażemy informacje o dużych zmianach w naszym zespole w nowym sezonie. Kończąc ten sezon chciałbym serdecznie podziękować w moim imieniu, a także w imieniu Andrzeja i naszego motocyklisty Michała Zukowskiego za wsparcie jakie udzielili nam Burmistrzowie, radni i pracownicy urzędów miejskich w Drawsku Pomorskim i Kaliszu Pomorskim. Mam nadzieję, że wywalczony w tym sezonie tytuł i puchary zaowocują dalszą współpracą –podsumował K. Antończak

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej