ZDR RALLY TEAM odebrał trofea podczas gali PZM

ZDR RALLY TEAM odebrał trofea podczas gali PZM

Krzysztof Antończak i Andrzej Mańkowski – załoga rajdowa ZDR RALLY TEAM w minioną sobotę w warszawskim hotelu Sheraton odebrała puchary z zajęcie 3 miejsca w grupie TH Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych.

Gala zorganizowana została przez Polski Związek Motorowy. Coroczna gala jest najbardziej prestiżową imprezą podsumowująca rajdy organizowane przez PZM. Zajęcie 3 miejsca  przez załogę z Drawska Pomorskiego to oczywiście duże wyróżnienie nie tylko dla kierowcy i pilota ale także dla Drawska Pomorskiego i Kalisza Pomorskiego, bo właśnie te dwa miasta reprezentowali rajdowcy.

To nie był łatwy sezon. To ostatniego rajdu w Szprotawie nie było jasne, kto stanie na podium, nasza pozycja również nie była pewna. Ostatni rajd zdecydował, że zajęliśmy ostatecznie trzecie miejsce – komentował tuż po gali Krzysztof Antończak.

To cieszy, jesteśmy zadowoleni, ale stać nas na więcej i o to ,,więcej” będziemy chcieli powalczyć w nowym sezonie. Najbliższy czas spędzimy oczywiście w garażu, przygotowując sprzęt do nowego sezonu. W najbliższych dniach przekażemy informacje o dużych zmianach w naszym zespole w nowym sezonie. Kończąc ten sezon chciałbym serdecznie podziękować w moim imieniu, a także w imieniu Andrzeja i naszego motocyklisty Michała Zukowskiego za wsparcie jakie udzielili nam Burmistrzowie, radni i pracownicy urzędów miejskich w Drawsku Pomorskim i Kaliszu Pomorskim. Mam nadzieję, że wywalczony w tym sezonie tytuł i puchary zaowocują dalszą współpracą –podsumował K. Antończak

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto