Wojciech Stawicki walczył z Tomaszem Klimiukiem

  • Napisał 
Fot. IPLA Fot. IPLA

Taka walka nie mogła ujść uwadze DSI.  12 grudnia podczas 6. edycji DSF Kickboxing Night w Ząbkach Wojciech Stawicki ze Złocienieckiej Akademii Kick Boxingu zmierzył się z Tomaszem Klimiukiem aktualnym mistrzem Polski w kategorii +91 z Human Białystok/DSF Kickboxing Team.

Walka odbyła się w ramach gali DSF Kickboxing Challenge i relacjonowała była w IPLA, a informacje pojawiły się POLSAT SPORT. W ostatniej bitwie na zasadach „Pro”, na ring wyszli zawodnicy w najcięższej  kategorii - +90 kg. Po trzech rundach na kartach sędziów lepszy od Wojciecha Stawickiego okazał się Tomasz Klimiuk.

Duch walki Wojtka 

Klimiuk dysponuje dużo lepszymi warunkami fizycznymi niż Wojtek. Wzrost 203 cm kontra 191 Wojtka. Dużo większy zasięg ramion, a do tego panowie już wcześniej walczyli, gdzie Wojtek przegrał dwukrotnie.  To wszystko nie zniechęciło Stawickiego. Mimo dwóch pierwszych rund przegranych na punkty zaatakował w trzeciej i dążył do nokautu. Nie udało się choć było blisko. Brawa dla Wojtka za dobrą walkę, która została uznana najlepszą podczas gali.

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto