Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Sandra Zaczkowska - zaczynała w Zajączku. Teraz jest siatkarką Wisły Warszawa

  • Napisał 

Sandra Zaczkowska urodziła się 30 kwietnia 1996 roku w Połczynie Zdroju.  Swoje pierwsze poważne kroki w siatkówce stawiała jednak w Złocieńcu gdzie rozpoczęła grę w rozgrywkach młodzieżowych w AZS Zajączek Złocieniec.  W barwach Zajączka występowała od 2010 do 2013 roku. Później trafiła do MKS Mieszko Połczyn Zdrój 2013/2014 – II liga i dalej do Młodej Orlen Ligi w barwach PTPS Piła. Obecnie gra pierwszoligowej Wiśle Warszawa, do której trafiła w wakacje 2015 roku. 

Sandra gra obecnie na pozycji przyjmującej z nr 9 i ma 182 cm. Może się pochwalić dwukrotnym udziałem w finale mistrzostw Polski juniorek.

Zaraz po przejściu do Wisły tak oto mówiła o sobie dla  siatka.org: „Jestem młodą, ambitną, choć mało doświadczoną zawodniczką. Grając w Wiśle, mam zamiar dalej rozwijać swoje siatkarskie rzemiosło i mam nadzieję, że moje pełne zaangażowanie w jakiś sposób wpłynie na sukcesy zespołu. Mogę do drużyny wnieść dawkę pozytywnej energii, uśmiech na co dzień, wytężoną pracę na treningu oraz waleczność na boisku”

Informacje: własne, wisla-warszawa.pl, siatka.org.

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej