Poszukiwania zaginionej Martyny Krenz

Fot. Marcin Łukasz Fot. Marcin Łukasz

Około godz. 11:40 na jeziorze Małe Dołgie w pobliżu Gajewka drawscy strażacy wraz z policjantami z pionu kryminalnego drawskiej komendy policji rozpoczęli poszukiwania zaginionej Martyny Krenz.

Jak powiedziała nam st. asp. Agnieszka Waszczyk rzecznik prasowy drawskiej policji – policjanci prowadzą poszukiwania gdyż w dniu 22 września br. rodzice Martyny złożyli zawiadomienie o jej zaginięciu. 

Dziewczyna wyszła rano z domu i do niego nie wróciła. Martyna kontaktowała się z koleżanką informując ją, że nie wraca tego dnia do domu.

W związku z tym drawska policja zwraca się z prośbą do osób które mogły widzieć nastoletnią dziewczynę i mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu. W dniu zaginięcia dziewczyna miała kurtkę koloru różowego, sportowe buty koloru fioletowego, spodnie niebieskie typu jeans oraz miała ze sobą czarna damską torebkę.

  • Rysopis: - wzrost 156-160 cm - waga ok 49 kg - szczupłej budowy ciała - oczy ciemne - włosy ciemny blond, proste.

Komenda Powiatowa Policji w Drawsku Pomorskim prowadzi czynności poszukiwawcze. Wszelkie informacje należy kierować do KPP Drawsko Pom. 997, 112, lub 943636511 (wew. 512).

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto