Juniorzy Drawy wchodzą w sezon 2015/2016 wygraną 4:0

• Napisane przez  Marcin Kańczugowski

W minioną niedzielę swój pierwszy mecz w nowym sezonie rozegrali Juniorzy Starsi "DRAWY". Nasi podopieczni grali na wyjeździe z "Pionierem" Borne Sulinowo, mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 0:4. Całe spotkanie odbywało się pod dyktando naszych chłopaków, gdzie co chwilę dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich i po jednej z takich sytuacji po dośrodkowaniu J. Grochowskiego bramkarz "Pioniera" wybija piłkę wprost pod nogi J. Szczerby a ten nie daje żadnych szans i jest 0:1, po chwili po indywidualnej akcji na 0:2 strzela D.Zieliński. W drugiej części spotkania na 0:3 podwyższa znowu J.Szczerba po dokładnym dośrodkowaniu M.Kujawki, gdzie za chwilę zostaje obsłużony dokładnym podaniem i sam podwyższa na 0:4. Wysoki presing spowodował że przeciwnik nie mógł rozwinąć akcji które kończyły się szybkim przerwaniem już na połowie przeciwnika. Tylko brak dokładności, szczęścia i bardzo dobrze spisującego się golkipera z Bornego spowodował że wynik meczu nie jest aż tak okazały jak wynika to z sytuacji bramkowych. Zawodnicy z "Pioniera" stworzyli sobie raptem dwie sytuacje strzeleckie, które kończyły się nieudanymi strzałami. Składna gra, dyscyplina taktyczna oraz indywidualne walory naszych zawodników miały decydujący wpływ na końcowy wynik tego spotkania.