Nadchodzi Złocieniec Game Festival – dwa dni e-sportowych emocji

  • Napisane przez  MKC
Nadchodzi Złocieniec Game Festival – dwa dni e-sportowych emocji

Złocieniec Game Festival to corocznie odbywająca się w Złocieńcu impreza zrzeszająca fanów e-sportowych zmagań. Głównymi atrakcjami Festiwalu będą turnieje w gry takie jak np. League of Legends i Counter Strike Global Offensive.  III edycja imprezy ponownie obędzie się w złocienieckim kinie "Mewa". Potyczki wyświetlane będą na kinowym ekranie. Atutem są również doskonałej jakości dźwięk oraz wygodne siedzenia i klimatyzowana sala. Festiwal coraz bardziej się rozwija, czego dowodem jest cały czas rozszerzająca się lista atrakcji czekających na uczestników.

Podczas III edycji na uczestników czekają turnieje w takie gry jak League of Legends, Fifa 15 o raz Counter Strike Global Offensive. Pokazy ASG, pokazy Light Show, pokazy tańca, mini turnieje oraz inne atrakcje.

  • Poniżej regulaminy i karty rejestracyjne do pobrania

Przypomnijmy, że podczas drugiej edycji w turniejach wzięło udział 120 zawodników, a sala kinowa wypełniła się po brzegi, wtedy w  League of Legends  wygrała drużyna ze Złocieńca, natomiast w 2014 roku najlepsi byli drawszczanie.

E-sport na DSI – przejrzyj listę artykułów

Dodatkowe informacje

  • Film:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto