Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Z regionu: Kryminalni znaleźli mefedron oraz extasy u zatrzymanego poszukiwanego

  • Napisane przez  Policja
Z regionu: Kryminalni znaleźli mefedron oraz extasy u zatrzymanego poszukiwanego

Kryminalni ze Stargardu zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez sąd i prokuraturę. Ponadto mundurowi znaleźli u niego mefedron oraz tabletki extasy. Podejrzany po usłyszeniu zarzutu trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo.

Stargardzcy kryminalni nie ustają w ściganiu przestępstw narkotykowych i nieustannie prowadzą rozpoznanie pod kątem nielegalnego narkobiznesu. Policjanci nie lekceważą żadnych informacji, które mogą im pomóc w dotarciu do osób naruszających prawo o przeciwdziałaniu narkomanii. Dowodem na to jest kolejna realizacja podjęta na podstawie wcześniejszej pracy operacyjnej i szeroko zakrojonych działań rozpoznawczych. Mundurowi zjawili się w jednym z mieszkań na terenie miasta w związku z posiadaną informacją, że przebywa tam poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości mężczyzna, który dodatkowo może posiadać środki odurzające. Zobacz nasze nagrania Policjanci dotarli do 25-latka, który był poszukiwany przez prokuraturę oraz na podstawie listu gończego wydanego przez sąd.  Miał do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo. To nie wszystko co miał na sumieniu. W mieszkaniu kryminalni znaleźli środki odurzające.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej