Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Magda Mołek gościem ASP 2024!

  • Napisane przez  Adam Kościelniak
Magda Mołek gościem ASP 2024!

Magda Mołek – ikona polskiego dziennikarstwa i inspirująca mówczyni motywacyjna – dołącza do grona gości ASP na 30. Pol'and'Rock Festival! Spotkanie z gościem specjalnym mBanku będzie wyjątkową okazją do szczerej rozmowy o autentyczności, dążeniu do doskonałości i czerpaniu radości z życia.

Magda Mołek od lat angażuje się w ważne społecznie tematy, poruszając kwestie praw kobiet, feminizmu, rozwoju osobistego, zdrowia psychicznego, tolerancji, rodzicielstwa, a także wzajemnego wsparcia i solidarności kobiet. Swoimi przemyśleniami dzieli się nie tylko na łamach autorskiego kanału na YouTube "W Moim Stylu", subskrybowanego przez ponad 230 tysięcy osób, ale również podczas licznych spotkań i prelekcji.
Zobacz nasze nagrania
W trakcie spotkania na Akademii Sztuk Przepięknych podczas 30. Pol'and'Rock Festival Magda Mołek zaprosi uczestników do rozmowy bez tematów tabu. Będzie to okazja do poruszenia ważnych kwestii społecznych, podzielenia się doświadczeniami i refleksjami na temat autentyczności, jakości życia i zachwytu nad światem.

Spotkanie z Magdą Mołek odbędzie się w piątek, 2 sierpnia o godzinie 11:30.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej