Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Fundacja Rozwoju Gminy Złocieniec – pomysł, po spotkaniu burmistrzyni Głodek z przedsiębiorcami

  • Napisane przez  DSI za UM
Fot. UM Fot. UM

W złocienieckim ratuszu odbyło się w czwartek spotkanie pracodawców i przedsiębiorców z terenu gminy Złocieniec. Burmistrz Złocieńca Małgorzata Głodek przedstawiła swój plan współpracy.

W spotkaniu uczestniczyli Burmistrz Złocieńca Małgorzata Głodek wraz z Zastępcą Burmistrza Jackiem Szadzewiczem, Radni Rady Miejskiej w Złocieńcu oraz przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy w Drawsku Pomorskim.

Na wstępie spotkania burmistrz przedstawiła plan współpracy z pracodawcami i przedsiębiorcami poprzez tworzenie korzystnych warunków rozwoju lokalnej przedsiębiorczości oraz poinformowała uczestników spotkania o planie utworzenia Fundacji Rozwoju Gminy Złocieniec, której celem będzie tworzenie korzystnych warunków rozwoju gospodarczego i społecznego.

Kolejną nowością będzie stworzenie Złocienieckiej Karty Mieszkańca (dla mieszkańców zameldowanych i płacących podatki w Złocieńcu). W jej tworzeniu będą brać udział również pracodawcy i przedsiębiorcy, którzy deklarując udział w programie, będą oferowali zniżki na swoje usługi na rzecz posiadaczy karty.

W dyskusji uczestnicy opowiedzieli o aspektach swojej działalności i poruszyli problemy z jakimi napotykają się podczas prowadzenia swoich firm.

W drugiej części spotkania Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Drawsku Pomorskim Agnieszka Kuropatnicka przedstawiła formy wsparcia oferowane przez urząd oraz możliwości pozyskania środków finansowych na zatrudnienie lub podniesienie kwalifikacji przyszłych pracowników.

Fundacja Rozwoju Gminy Złocieniec – pomysł, po spotkaniu burmistrzyni Głodek z przedsiębiorcami

Kolejne spotkanie zaplanowano w połowie września br.., zostanie na nim powołana Społeczna Rada Pracodawców i Przedsiębiorców.

Fundacja Rozwoju Gminy Złocieniec – pomysł, po spotkaniu burmistrzyni Głodek z przedsiębiorcami

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej