Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Drawsko Pomorskie: Dzielnicowa z wizytą na największym osiedlu w mieście

  • Napisane przez  asp. Karolina Żych
Drawsko Pomorskie: Dzielnicowa z wizytą na największym osiedlu w mieście

Dzielnicowa z Komedy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim przeprowadziła działania pod nazwą „Bezpieczne Osiedle”.

Bezpieczeństwo w najbliższym otoczeniu daje podstawę do harmonijnego funkcjonowania w miejscu zamieszkania. Zaspokojenie jednej z podstawowych potrzeb człowieka, jaką jest poczucie bezpieczeństwa, wymaga podejmowania przez policjantów szeregu wielokierunkowych przedsięwzięć.
Dzielnicowa w ramach realizacji działania „Bezpieczne Osiedle”, odwiedziła osiedlowe spółdzielnie i rozmawiała o bezpieczeństwie mieszkańców.  Zadanie ukierunkowane było na poprawę stanu bezpieczeństwa mieszkańców naszych osiedli. Mają one również za zadanie podniesienie aktywności lokalnego społeczeństwa w podejmowaniu bezpośrednich działań w celu wspólnej ochrony mienia, zapewniania bezpieczeństwa i porządku w okolicy własnego miejsca zamieszkania.

Drawsko Pomorskie: Dzielnicowa z wizytą na największym osiedlu w mieście

Zobacz nasze nagrania


Policjantka spotkała się także z mieszkańcami osiedla toruńskiego i promowała bezpieczne zachowania, a także przypominała podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej