Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Na plażach w Drawsku Pomorskim i Gudowie są już ratownicy. Praca rozpoczęła się od akcji - Straż prowadziła poszukiwania człowieka

  • Napisane przez  DSI
Fot. WOPR Powiatu Drawskiego Fot. WOPR Powiatu Drawskiego

W gminie Drawsko Pomorskie rozpoczął się sezon kąpielowy. Na plażach nad jez. Okra i nad jez. Lubie w Gudowie pojawili się ratownicy.

Rada miejska uchwałą z 28 marca 2024 roku ustaliła, że Określa się, że w roku 2024 sezon kąpielowy na terenie gminy Drawsko Pomorskie będzie trwał od dnia 21 czerwca 2024 roku do dnia 01 września 2024 roku.

Jednocześnie określiła wykaz kąpielisk na terenie gminy Drawsko Pomorskie na rok 2024: kąpielisko nad jeziorem Okra w Drawsku Pomorskim - obejmuje 55 mb linii brzegowej.

Kąpielisko nad jeziorem Lubie gmina Drawsko Pomorskie musiała zarejestrować w gminie Złocieniec. To tam musiał trafić dokumenty rejestracyjne.

Złocieniec w drodze uchwały określił, że że sezon kąpielowy w gminie Złocieniec w 2024 roku obejmował będzie okres od dnia 22 czerwca 2024r. do dnia 01 września 2024r.

Na terenie gminy Złocieniec w 2024 roku będą funkcjonować:

kąpielisko nad Jeziorem Lubie właśnie zlokalizowane w Gudowie oraz kąpielisko nad jeziorem Siecino na Wyspie Ostrów które będzie funkcjonowało w terminie od dnia 01 lipca 2024 r. do dnia 31 sierpnia 2024 r.,

W piątek ratownicy rozpoczęli pracę nad jeziorem Okra i w Lubie w Gudowie.

Jak poinformowali ratownicy w pierwszy dzień pracy ratowników na kąpieliskach w powiecie drawskim rozpoczął się od zadysponowania straży i poszukiwania nad jeziorem Okra w Drawsku

Pomorskim. Prawdopodobnie mężczyzna wypłynął z dzikiego kąpieliska na wysokości stadionu - przekazali

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej