Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

W niedzielę „Biznes Camp” w Wałczu.

 • Napisane przez  Mat. pras.
W niedzielę „Biznes Camp” w Wałczu.

Biznesowe miasteczko Pomorza Zachodniego zmierza w kierunku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wałczu. W najbliższą niedzielę, 23 czerwca 2024 r. na gości „Biznes Campu” czekać będą: Katarzyna Niedzielska-Czyż, Jakub Cichocki, Marcin Tomaszewski, Michał Hamera i Maciej Kawecki. W programie ciekawe wykłady i warsztaty, „zawodowe szybkie randki”, strefa innowacji dla dzieci i młodzieży, spotkania z ekspertami rynku pracy. Do dyspozycji uczestników jest też mobilne studio fotograficzne, w którym bezpłatnie będzie można wykonać profesjonalne zdjęcia biznesowe. Zaplanowano również casting do cyklu filmowego Pomorza Zachodniego. Początek wydarzenia o godzinie 15. Zapraszamy!

Przystanek w Wałczu

Wydarzenia firmowane hasłem „Biznes Camp” kierowane są do wszystkich mieszkańców regionu w tym do mikro, małych i średnich przedsiębiorców. W nieformalnej atmosferze eksperci rynku pracy będą odpowiadać na nurtujące gości wydarzenia pytania, np. jak założyć firmę i skąd wziąć na to pieniądze albo gdzie szukać szkoleń biznesowych i jak je finansować. Będzie można też w praktyce poćwiczyć rozmowę kwalifikacyjną z najlepszymi doradcami od HR.

Uczestnicy wydarzenia mogą oczekiwać konkretnego wsparcia dostępnego w tematycznych strefach: Strefa Wykładowo-warsztatowa, Strefa Zachodniopomorskiego Biznesu, Strefa promująca ideę uczenia się przez całe życie oraz Strefa Innowacji.

To nasze nowe działanie, w trakcie którego pokazujemy rynek pracy z innej perspektywy. Praktyczne wskazówki, konsultacje ze specjalistami HR i doradcami zawodowymi, profesjonalne sesje zdjęciowe i warsztaty to elementy, które mają wspierać uczestników „Biznes Campów”, a także inspirować po podejmowania nowych przedsięwzięć. Nie zapominamy także o najmłodszych mieszkańcach Pomorza Zachodniego – mówi Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. 

Warsztaty, na których warto być

Gości „Biznes Campów” ma przyciągnąć strefa warsztatowo–wykładowa ze znanymi strategami, trenerami biznesu i trenerami. W Wałczu obecni będą: Katarzyna Niedzielska-Czyż, Jakub Cichocki, Marcin Tomaszewski, Michał Hamera i Maciej Kawecki.

Wykłady i warsztaty odbywać się będą według planu:

 • Godzina 15:00 – Strach ma wielkie oczy - o trudnej sztuce poszukiwania odwagi w życiu
  Katarzyna Niedzielska-Czyż 
   Prawniczka, psycholożka, psychoterapeutka, autorka bestsellerowej książki "Miej wyje**ane, będzie Ci dane. O trudnej sztuce odpuszczania”.
 • Godzina 16:00 – Padłeś? Powstań! Jak przekuć porażkę w sukces w życiu i biznesie
  Jakub Cichocki 
  – Trener biznesu, sprzedaży, konsultant kryzysowy, doradca rozwojowy. Prowadzi stałą pracę rozwojową z zespołami i menedżerami w organizacjach międzynarodowych.
 • Godzina 16:45 – Droga do góry, czyli o samorozwoju
  Marcin Tomaszewski
    Taternik i alpinista, wspinacz wielkościanowy. Członek Kadry Narodowej PZA, instruktor wspinania, fotograf górski, autor książek oraz bajek dla dzieci. Ambasador wielu fundacji.
 • Godzina 17:30 – Czy da się zbudować silną markę, skoro wszystko już istnieje

Michał Hamera  Strateg, trener oraz doradca biznesowy. Tworzy i rozwija marki w Polsce i w Europie. Opracowuje plany rozwoju, a także pomaga firmom budować właściwie relacje.

 • Godzina 18:15 – Ciche granice AI
  Maciej Kawecki  Dyrektor Centrum Innowacji Uniwersytet WSB Merito. Popularyzator technologiczny, dziennikarz naukowy powołany przez Komisję Europejską na funkcję Cyfrowego Ambasadora UE. Prezes Instytutu Lema. Autor kanału technologicznego This is IT na serwisie YouTube oraz bloga. Stawia na człowieka, który rozumie, że technologia to tylko i aż narzędzie w jego rękach, którym powinien pozytywnie zmieniać świat. Promuje to co polskie i innowacyjne.

A może „biznesowa randka”?

W biznesowym miasteczku Pomorza Zachodniego będzie można także spotkać się z różnymi ekspertami rynku pracy – doradcami zawodowymi, specjalistami HR, przedstawicielami uczelnianych biur karier. Goście wydarzenia dowiedzą się m.in. jak założyć firmę, nawiązać współpracę biznesową, zaprezentować swój produkt i usługę itd.. To też ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy mają pomysł i myślą o założeniu StartUp. W strefie „More Life Future” poćwiczymy rozmowę kwalifikacyjną z najlepszymi doradcami od HR. Będzie też możliwość sprawdzenia siebie podczas „zawodowych szybkich randek”.

Dla dzieci i młodzieży: innowacje

Oprócz tego zaplanowano atrakcje dla dzieci i młodzieży. To możliwość zaprezentowania w ciekawy i innowacyjny sposób lokalnych uczelni, ich wynalazków i działań poszczególnych wydziałów, pozwalająca aktywnie zainteresować potencjalnych studentów własną ofertą. Będą nowe technologie, warsztaty i doświadczenia.

Profesjonalne foto i casting

Uzupełnieniem tematycznych stref będzie Studio fotograficzne, gdzie każdy będzie mógł wykonać profesjonalne zdjęcia biznesowe oraz Studio filmowe, w którym prowadzony będzie otwarty casting do cyklu filmowego Pomorza Zachodniego.

Dodatkowe informacje

 • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej