Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Czynna napaść na policjantów. 35-latek skończył w areszcie

  • Napisane przez  Policja
Czynna napaść na policjantów. 35-latek skończył w areszcie

Policjanci z Wałcza, zatrzymali 35-latka, który podczas interwencji rzucał w nich nożami, cegłami i butelkami oraz groził pozbawieniem życia. Interwencja związana była z blokowaniem przez agresora linii alarmowej 112. Mężczyna usłyszał m.in. zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy z użyciem niebezpiecznego narzędzia za co grozi do 10 lat więzienia. Decyzją sądu trafił do aresztu.

Do poważnego incydentu doszło na jednym z wałeckich osiedli. Policjanci podjęli tam interwencje związku ze zgłoszeniem o groźbach. Ze zgłoszenia wynikało, że sprawca najpierw blokował linię alarmową telefonu 112, grożąc przy tym operatorowi sieci, a kiedy na miejsce przyjechali funkcjonariusze, zaatakował ich. Furiat rzucał w interweniujących nożami, cegłami oraz butelkami grożąc przy tym pozbawieniem życia. Funkcjonariusze aby obezwładnić agresora musieli użyć środków przymusu bezpośredniego.

Po zatrzymaniu mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Napastnikiem okazał się 35 - letni mieszkaniec Wałcza. W wniku zebranego materiału dowodowego przez śledczych, furiat usłyszał m.in. zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawa trafiła do Sądu Rejonowego w Wałczu. Tam po analizie sprawy zapadała decyzja o zastosowaniu wobec podejrzanego tymczasowego aresztu na trzy miesiące.

Zobacz nasze nagrania

<script type="text/javascript" src="https://video.onnetwork.tv/embed.php?sid=NEhLLDAsMThr"></script>

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej