Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Czaplinek przygotowuje się do Uruchomienia Strefy Kibica na EURO 2024!

  • Napisane przez  DSI
Obraz przygotowany w oparciu o prompt. Obraz przygotowany w oparciu o prompt.

Gmina Czaplinek ogłosiła, że przygotowuje się do otwarcia Strefy Kibica. Działać będzie ona w dniach 16, 21 i 25 czerwca 2024 roku. W Strefie Artystycznego Relaksu przy Nadbrzeżu Drawskim zorganizowane zostaną wspólne oglądanie meczów, aby kibicować Polsce podczas EURO 2024.

To będzie doskonała okazja, aby wspólnie wspierać drużynę narodową. W Strefie Artystycznego Relaksu zapewniony będzie duży ekran, które umożliwią oglądanie meczów w wysokiej jakości, a także odpowiednia infrastruktura, aby każdy mógł komfortowo śledzić przebieg spotkań.

Zaproszenie dla Wystawców

Urząd Miejski w Czaplinku zaprasza również zainteresowane osoby do wystawienia swojego stoiska gastronomicznego w tych terminach. Jest to znakomita okazja, aby zaprezentować swoje kulinarne umiejętności i zaoferować kibicom różnorodne smakołyki.

Kontakt

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących wystawienia stoiska, urząd prosi o kontakt z Referatem Planowania, Rozwoju Gospodarczego, Turystyki i Promocji Urzędu Miejskiego w Czaplinku. Można przyjść do urzędu przy ul. Rynek 1 lub zadzwonić pod numer telefonu: 94 375 47 90.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej