Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Dziewczęta z Drawska Pomorskiego walczyły w finale turnieju o Puchar Tymbarku

  • Napisane przez  ebes
Dziewczęta z Drawska Pomorskiego walczyły w finale turnieju o Puchar Tymbarku

XI miejsce w finale ogólnopolskim XXIV turnieju o Puchar Tymbarku zajęły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Drawsku Pomorskim. 

Dziewczęta w miniony weekend uczestniczyły w ogólnopolskim finale największego turnieju w Europie.

Mimo zawziętości i wyrównanej walki w rozgrywkach grupowych kategorii dziewczyn U-12 nie udało się brańszczankom zdobyć punktu w dwóch meczach. Stoczyły one wyrównane boje ulegając wyraźnie jedynie jak się potem okazało późniejszym zwyciężczyniom turnieju ze szkoły podstawowej w Brzegu.

W drugim dniu zawodów dziewczęta przebudziły się i grając o miejsca 9-16 zagrały szybciej i agresywniej. Skutkowało to dwoma zwycięstwami i ostatecznie 11. miejscem w kraju.

Składamy podziękowania urzędowi miasta za pomoc finansową w realizacji wyjazdu oraz rodzicom, którzy pojechali za swoimi pociechami i pomoc logistyczną już w samej stolicy – dziękuje trener dziewcząt.

Zawodniczki spędziły intensywne trzy dni kończąc swój pobyt kibicowaniem polskiej reprezentacji w meczu z Turcją na Stadionie Narodowym.

Zdjęcia pod blokiem filmowym

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej